M.

4 hours ago · Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 6:15, ku A.

Après. .

.

, 66 vjeç, banues në Elbasan, i cili ishte shpallur në kërkim në kuadër të operacionit “Parandalimi”, për veprat penale “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e.

. Ç. .

.

Sipas prokuroris­ë, Ilir Kupa, Fatmir Pjetri dhe Agustin Sula, akuzohen për “vjedhje me armë” të argjendari “Gj. . Një restorant në Llogara është grabitur nga persona të armatosur dhe të maskuar.

Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, 5 të dënuarve për vepra të rënda penale si vjedhje me armë, grup i strukturuar kriminal dhe prodhim e trafik droge. Policia e Lushnjes ka arritur të parandalojë një grabitje me armë që dyshohet se do të bëhej në banesën e një biznesmeni në Lushnje.

Kjo sipas policisë ka ndodhur si pasojë që dy persona të maskuar dhe të.

.

Disa ore me vone, tre bandide hyne ne shtepine e dy paparaceve duke i kercenuar ata me vdekje me arme ne koke, dhe duke u marre 15 mije euro, aparatet fotografike bashke me filmat e rendesishem. .

. Gjatë ndjekjes nga Policia, në kuadër të operacionit policor të koduar “Parandalimi”, 3 autorët që qarkullonin me një.

.
0:00 3:16.
Mar 26, 2023 · Policia ka arritur të parandalojë një grabitje me armë në shtëpinë e një biznesmeni në Lushnjë.

.

.

, F. 0:00 3:16. .

. Nga OraNews Përditësimi i fundit 25 Mars 2023, 11:00. 01 seconds) Kronikë I dënuar me 25 vite burg në Greqi dhe vijonte trafikun e emigrantëve, arrestohet në Korçë 54-vjeçari i rrezikshëm, në 2020 subjekt i OFL-së. . T.

Në vendin e quajtur “Rotondo e Çermës”, punonjësit e Policisë kanë.

Këta individë, si subjekt i Ligjit Special, duhet t’u përgjigjen me shkrim, brenda 48 orësh, të gjitha pyetjeve të OFL-së dhe më pas, përgjigjet e marra do t’i dërgohen SPAK-ut, për veprime të mëtejshme. G.

B.

.

Les faits se sont produits vers 21 heures, place du.

Policia ka ndjekur autorët që lëviznin me një mjet tip “Benz” me targa të falsifikuara, të cilët duke përfituar nga errësira kanë arritur të largohen, por janë identifikuar nga policia dhe janë shpallur në kërkim.

Lajmet në SYRI.